Anna Maria Jopek Trio

Strzeliński Ośrodek Kultury oraz Agencja Artystyczna EPICENTRUM KULTURY zapraszają na niezwykły koncert Anny Marii Jopek, który odbędzie się we wtorek, 30 stycznia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej SOK. Polska wokalistka wystąpi z Krzysztofem Herdzinem oraz Robertem Kubiszynem.

Bilety na to wydarzenie, w cenie 80 zł/szt., dostępne są w biurach SOK, online na stronie www.kinostrzelin.pl oraz w kasie kina (w godzinach otwarcia). Informacje i rezerwacje pod numerem telefonu: 508-336-583.

O koncercie:

Anna Maria Jopek Trio

Występowała przed wielotysięczną publicznością w Hollywood Bowl, Royal Alber Hall czy Carnegie Hall, pojawiła się na wielkich scenach Jarasum Festival czy Tokyo Jazz, jednak Anna Maria Jopek to niekwestionowana mistrzyni kameralistyki. To właśnie kluby i kameralne sale koncertowe sprzyjają najlepiej bliskiemu kontaktowi z publicznością. Anna Maria Jopek wystąpi w Trio wraz z Krzysztofem Herdzinem (fortepian, instrumenty klawiszowe, akordeon, flety, calimba, głos) i Robertem Kubiszynem (gitara basowe, wave drum, instrumenty perkusyjne, chórki, live). Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie.

Czytaj więcej...

Koncert Wiedeński

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
Zapraszamy serdecznie!

Bilety 80 zł: Strzeliński Ośrodek Kultury (ul. Mickiewicza 2)
tel. 508 336 583, grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

V STRZELIŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY „PRZEDSMAK ŚWIĄT”

W programie:

- Żywa szopka
- Stoiska z asortymentem nawiązującym do tradycji Świąt Bożego Narodzenia (potrawy, wypieki, wędliny, słodkości, ozdoby, zabawki, rękodzieło, przyprawy, miód i wiele innych)
- „Parada dla Dzieciątka Jezus” – charytatywny barwny korowód prowadzony przez szczudlarzy, mający na celu zbiórkę darów i środków finansowych dla podopiecznych Stowarzyszenia „Gramy o życie”
- Animacje dla dzieci
- Wizyta św. Mikołaja - możliwość wykonania pamiątkowej fotografii ze Św. Mikołajem
Atrakcje sceniczne 13.30 – 17.30
- Chór Dalibor z miasta partnerskiego Svitavy w Czechach
- Strzelińska Orkiestra Dęta pod batutą p. Józefa Stachowicza
- „ Nad naszym domem gwiazda” – świąteczny program dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
-Występ Przedstawicieli Samorządu Strzelińskiego
- Koncert zespołu Saturn z Kuropatnika
Do zobaczenia

regulamin